Kolejne szkolenie z Robertem Silskim za nami.

Dziennikarz, konferansjer, wykładowca z Trójmiasta poprowadził w sobotę 16 maja szkolenie z budowania relacji z mediami. Mówił między innymi o tym, jak zainteresować media, dobrze wypaść w wywiadzie i skutecznie wykorzystywać social media w działaniach NGO. Uczyliśmy się jak przekazywać w sposób zwięzły i konkretny notatkę dla mediów, a także jak przygotowywać krótkie relacje video lub głosowe.

Robert Silski dzielił się z nami doświadczeniem oraz wiedzą na temat tego, jak media mogą realnie wspierać działania organizacji pozarządowych i dlaczego nie każda inicjatywa trafia do wiadomości. Podpowiedział także, jak myślą dziennikarze, czego szukają w tematach i jak formułować informacje, które mają szansę na publikację.

W szkoleniu wzięło udział 15 uczestników ze Słupska i okolic, którzy bardzo wysoko ocenili zajęcia.

Robert Silski – dziennikarz, konferansjer, prowadzący eventy, szkoleniowiec i wykładowca akademicki. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń i zarządzaniu sceną. Na trójmiejskich uczelniach prowadzi ze studentami zajęcia z obszaru komunikacji, prezentacji i współpracy z mediami.

 

Projekt „Obywatelskie skrzydła” jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO 2021–2030.

 

Podziel się tą informacją!