Serdecznie zapraszamy do Miasta Słupsk na spotkanie informacyjno–konsultacyjne dotyczące Regionalnego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej. Pomorska Ekonomia Społeczna 2030”.

W dniu 03.04.2023r. o godzinie 15.00 w siedzibie Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku ul. Sienkiewicza 19 przedstawiciele Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przedstawią założenia programu, którego głównym celem jest koordynacja działań na rzecz rozwoju ekonomii społecznej w województwie pomorskim.

Spotkanie będzie przede wszystkim okazją do wyrażenia opinii i zasugerowania zmian, które według Państwa powinny znaleźć się w Programie.

Z całością dokumentu można zapoznać się na stronie internetowej – https://es.pomorskie.eu/

Jednocześnie informujemy iż uwagi do treści Programu można także przesyłać do 14 kwietnia 2023r. na adres poczty elektronicznej: k.pawlowski@pomorskie.eu lub listem tradycyjnym na adres Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk, z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego dostępnego na stronie.

Serdecznie zapraszamy.

Podziel się tą informacją!