Centrum Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na bezpłatne spotkania konsultacyjne w ramach prowadzonego naboru wniosków do Programu „Nasza wspólna przestrzeń”: w sobotę 19 marca odbędą się spacery terenowe. Dwie pory dnia do wyboru: godzina 10.00  (spacer ulicami: Armii Krajowej przez Sierpinka, H. Pobożnego w kierunku ul. Gdańskiej) albo 14.00 (spacerować będziemy ul. Legionów Polskich, Dywizjonu 303, Zaborowskiej przez 11 Listopada w kierunku ul. Królowej Zofii).

W czwartek 24 marca odbędą warsztaty projektowe pn. Jak odpowiedzialnie kształtować przestrzeń w mieście. Dwie pory dnia do wyboru: sesja południowa od 12:00 i sesja popołudniowa od 16:00. Miejsce: Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku, ul. Sienkiewicza 19.Zapisz się już dziś :https://forms.gle/cZTHMr6oTdrfV8AVA

Spacery terenowe i warsztaty projektowe  poprowadzą: dr Łukasz Pancewicz oraz Dawid Pesta z A2P2 architecture and planning!

Podczas spacerów poznacie praktyczne rozwiązania zastosowania elementów błękitno-zielonej infrastruktury w przestrzeni miejskiej,  będziecie mieli okazję dowiedzieć się więcej o uwarunkowaniach odpowiedzialnego projektowania przestrzeni i infrastruktury czasu wolnego, poznacie dobre praktyki w przestrzeni miejskiej oraz przykładowe koszty wybranych elementów infrastruktury.

Będziecie mieli możliwość zapoznać się również z projektami o których rozmawialiśmy w trakcie pierwszych warsztatów oraz przedyskutować przygotowane przez Was wnioski w ramach prowadzonego naboru

#MojaPrzestrzen

Podziel się tą informacją!