Szanowni Państwo,

Centrum Inicjatyw Obywatelskich i Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych zapraszają na Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się 29 i 30 sierpnia w Słupsku.

Jest to plenarne Forum, które na stałe zapisało się w kalendarz wydarzeń organizacji pozarządowych oraz podmiotów ekonomii społecznej województwa pomorskiego. Jego celem jest integracja trzeciego sektora, wymiana informacji i dobrych praktyk, konsultowanie istotnych kwestii dotyczących rozwoju oraz współpracy organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej.

Tegoroczny, główny temat PFIP to potrzeby, oczekiwania oraz propozycje rozwiązań związanych z rozwojem i wsparciem ekonomii solidarnej.

Forum będzie przestrzenią do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych partnerstw. Pierwszy dzień będzie miał charakter wykładowy, którego panelistami będą krajowi eksperci. Drugi dzień zostanie przeprowadzony metodą warsztatową, z częścią w formule open space, do której uczestnicy będą mogli zgłaszać swoje tematy.

Na wydarzenie zaproszeni są przedstawiciele organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Forum oraz do zapisów na to wydarzenie.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 59 840 29 20.

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres e-mail: cio@cio.slupsk.pl.

Podziel się tą informacją!