Zgodnie z naszą wieloletnią tradycją serdecznie zapraszamy na wigilijne spotkanie z organizacjami pozarządowymi.

Po raz pierwszy odbędzie się ona w formie online.?

Zapewniamy, że nie będą się Państwo nudzić, a uśmiech nie będzie schodził wszystkim zebranym gościom z twarzy podczas naszego spotkania. ? Zamierzamy połączyć świat wirtualny z rzeczywistością tak, że będziecie mieć wrażenie jakbyśmy siedzieli przy wspólnym stole. Atmosfera w tak doborowym towarzystwie sprawi, że razem poczujemy magię świąt.?

Przygotowaliśmy na ten czas wiele atrakcji. Nie chcemy psuć Wam niespodzianki, dlatego nie zdradzimy, co planujemy aby zrealizować na ten niezwykły wieczór.

Uchylając rąbka tajemnicy do CIO przybyli pomocnicy św. Mikołaja, którzy pracują od samego rana by zdążyć z przygotowaniem świątecznych podarunków. ?

Wszystkie osoby, które się zarejestrują i wezmą udział w naszej Wigilii online otrzymają prezenty.  Nie ma znaczenia, czy byliście grzeczni w tym roku ?

Zaczynamy 17.12.2020 r. o godzinie 17:00 na jednej z platform online.

Liczymy bardzo na Państwa obecność w tym ważnym dla organizacji dniu.?

Udział w Wigilii online wymaga rejestracji poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego online:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoBjX3Nzxzz1ZD50GZnr8zr7tOrCH_G2qC5a5z-7i3mGlX1w/viewform?usp=sf_link

(Prosimy zwrócić uwagę na to czy zostało kliknięte prześlij. W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny: 59 840 29 20)

W związku z przygotowaniami prosimy również członków organizacji pozarządowych o przesłanie nam na adres mailowy: cio@cio.slupsk.pl krótkiego materiału video ? w którym zostaną nagrane Wasze życzenia świąteczne skierowane do innych organizacji pozarządowych. Życzenie powinny być krótkie (maks. czas do 6 sek.) – mogą być nagrane telefonem;)

Wszystkie przesłane filmiki zostaną zmontowane w jedną całość i opublikowane podczas Wigilii online. Bardzo zachęcamy Was do udziału w tej akcji. Filmy prosimy przesyłać w terminie do 11.12.20202 r.