Zapraszamy do udziału w pierwszy CIO-wym WALKATHONie organizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. „Walkathon CIO” to rywalizacja, w której spacerując po naszym pięknym mieście można wygrać cenne nagrody!

Uczestnictwo w rywalizacji rejestrowane jest w aplikacji Endomodo od dnia 16.09.2020 r. od godz. 15:00 do dnia 20.09.2020 r. do godz. 23:59. Aby wziąć udział w rywalizacji wystarczy zainstalować aplikację Endomondo na np. smartfonie (aplikacja jest darmowa w podstawowej wersji i dostępna w Sklepie Play oraz AppStore). Zakładamy profil w aplikacji (wypełniamy wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym i możemy cieszyć się już z podstawowych funkcjonalności Endomondo. 

Rywalizacja rozpoczyna się o godzinie 15:00

Aby dołączyć do rywalizacji wystarczy kliknąć w link: DOŁĄCZ DO RYWALIZACJI>>>>

W aplikacji prosimy wybrać opcję „CHODZENIE” (domyślnie ustawiona jest opcja „BIEGANIE”). Następnie naciskamy przycisk START w aplikacji i możemy rozpocząć nasz spacer. Zarejestrowane wyniki spaceru prosimy dokumentować najlepiej w postaci zrzutu z ekranu urządzenia (po każdym spacerze aplikacja wyświetli Państwu raport aktywności i tą informację należy zachować – będą weryfikowane na etapie wyłonienia zwycięzcy WALKATHONU CIO). Każde uruchomienie aplikacji w dniach od dnia 16.09.2020 r. od godz. 15:00 do dnia 20.09.2020 r. do godz. 23:59 będzie automatycznie przypisywane do naszej rywalizacji. W rywalizacji wygrywa osoba, która zbierze największą ilość kilometrów spacerując w podanym wyżej terminie (będziemy sumować wszystkie spacery na podstawie raportów w Państwa aplikacjach). Wyniki rywalizacji będzie można śledzić w aplikacji na bieżąco.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W REGULAMINIE >>>>

Dodatkowych informacji na temat WALKATHON CIO udziela:

Tomasz Keler

tel. 59 840 29 20

e-mail: tomasz.keler@cio.slupsk.pl

KRÓTKA INSTRUKCJA W OBRAZKACH:

KROK 1 – Pobierz i zainstaluj aplikację

KROK 2: Wybierz obcję treningu „Chodzenie” 

KROK 3: Kliknij w link w informacji o Walkathonie CIO: DOŁĄCZ DO RYWALIZACJI>>>> 

KROK 4: Wciśnij start w aplikacji i ciesz się aktywnym spacerem;)