9 maja ruszyły zapisy na konsultacje dot. uchwały reklamowej, które w tym roku przeprowadzone zostaną również przy użyciu platformy slupsk.wdialogu.is.uw.edu.pl.

Zachęcamy do zakładania kont oraz do zapisów na debatę tekstową (która odbędzie się na platformie) oraz na spotkania konsultacyjne (jedno kierowane będzie do mieszkańców, drugie do przedsiębiorców). Zapisy pozwolą prowadzącym dopiąć aspekty organizacyjne – oszacować, ile wydrukować materiałów oraz jak ustawić salę. Na platformie dostępne są filmiki instruktażowe zarówno dźwiękowe, jak i w języku migowym.
 
Po założeniu konta należy wskazać w danych użytkownika miejsce zamieszkania – Słupsk. Dzięki platformie każdy zapisany uczestnik będzie mógł zgłaszać uwagi do projektu uchwały. Na platformie udostępnione są stworzone przez Wydział Polityki Przestrzennej materiały informacyjne oraz sam projekt uchwały.
Zachęcamy do przekazywania informacji dalej, gdyż przyjęcie uchwały reklamowej wpłynie na kształt przestrzeni publicznych i tym samym najbliższego otoczenia, dlatego warto się angażować!
 
Konsultacje projektu uchwały reklamowej będą trwały od 24 maja do 13 czerwca i będzie je prowadził Wydział Polityki Przestrzennej. W razie pytań technicznych dotyczących konsultacji przez platformę należy kontaktować się z Wydziałem Dialogu i Komunikacji Społecznej, natomiast na pytania merytoryczne dot. uchwały odpowiedzi udziela Wydział Polityki Przestrzennej.