ZESPÓŁ CIO

Patrycja Czawłytko
Patrycja CzawłytkoPrezeska Centrum Inicjatyw Obywatelskich
Prezeska Centrum Inicjatyw Obywatelskich od czerwca 2019 r.
patrycja.czawlytko@cio.slupsk.pl
Helena Matul
Helena MatulWiceprezeska Centrum Inicjatyw Obywatelskich
Zajmuję się całą działką dotyczącą finansów i ekonomii Stowarzyszenia, także finansowym rozliczaniem programów (Środki Przejściowe, EFS, FIO, fundusze norweskie) i całej jego działalności.
helena.matul@cio.slupsk.pl
Inga Kawałek
Inga KawałekCzłonkini Zarządu CIO, Dyrektor Merytoryczna
W CIO od 2019 roku. Jestem filolożką oraz specjalistką w obszarach: zarządzanie projektami, komunikacja społeczna, zamówienia publiczne.
inga.kawalek@cio.slupsk.pl

więcej

Tomasz Keler
Tomasz KelerCzłonek Zarządu CIO, Doradztwo i animacja
W Stowarzyszeniu od 2006 roku. Ukończyłem XIV Szkołę Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego, Szkołę Komunikacji prowadzoną przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Szkołę Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP.
tomasz.keler@cio.slupsk.pl
Agnieszka Telakowska
Agnieszka TelakowskaSprawy kadr, księgowości i rozliczeń
Ukończyłam Policealne Technikum Rachunkowości. Pracuję w CIO od marca 2016 roku. Jestem asystentką do spraw kadr, księgowości i rozliczeń. Zajmuję się rozliczaniem finansowym organizacji pozarządowych.
agnieszka.telakowska@cio.slupsk.pl
Grażyna Bolewska
Grażyna BolewskaKoordynacja
Pracuję w CIO od 2012 roku, jestem ekonomistką. Tematyką funduszy unijnych zajmuję się od ponad 10 lat. W poprzednich perspektywach finansowych byłam ekspertką w Bazie Ekspertów POKL (MRR) w obszarze „Zatrudnienie” oraz ekspertką przy Urzędzie Marszałkowskim Woj. Kujawsko-Pomorskiego (Priorytet VIII), członkinią Krajowej Sieci Tematycznej w obszarze „Dobre Rządzenie”.
grazyna.bolewska@cio.slupsk.pl