Słupski wieczór startupowy #2 a w nim dużo o budowaniu świadomości marki czyli o branding – jest to gra o wielką stawkę. Jeśli zostanie dobrze pokierowany, osadzi na długo naszą markę na rynku i pozwoli nam na nieskrępowany rozwój oraz generowanie regularnych zysków.

Drugi słupski wieczór startupowy odbędzie się 8 października br. o godz. 18 w Browarii przy ul. Jedności Narodowej 4/5 w Słupsku (wejście przez Hotel Staromiejski).

Podczas spotkania pt. „Startupowa marka”, odpowiemy m.in. na pytania:

– Czym jest branding i w jaki sposób może pomóc w prowadzeniu biznesu.

– Magia startupu – czy warto budować markę w oparciu o startupową tożsamość?

– Jak oddzielić formę od treści, czyli Startup a jego oferta,

– Jakie stosować środki i formy przekazu do komunikowania charakteru przedsięwzięcia i oferty startupu?

– Jak przenieść koncepcję marki na płaszczyznę komunikacyjną i promocyjną w praktyce?

Zaproszeni goście:

Marcin Zgórski – słupszczanin, managing director w studiu projektowym Rio Creativo. Specjalista od brandingu i komunikacji wizualnej. Od 2009 roku prowadząc projekty różnej wielkości, wspólnie z klientami pracuje nad rozwojem ich marek, wdrażając proste pomysły i śmiałe rozwiązania.

Mariusz Kos – słupszczanin, obecnie jego główne projekty to Smart Prospects, Zwyczajni.pl, Tuszama.pl, perspektywicznie również startup travel. Interesuje się biznesem, startupami, technologią oraz inwestowaniem, zwracając dużą uwagę na zdrowy i szczęśliwy tryb życia:)

Celem spotkań, organizowanych w nieformalnej atmosferze ;) jest przekazanie wiedzy i doświadczeń dotyczących początkowych faz planowania i prowadzenia biznesu oraz umożliwienie nawiązania wartościowych kontaktów „na starcie”.

Startuj w Słupsku” to projekt realizowany z inicjatywy Miasta Słupska we współpracy z firmą Witkac Sp. z o. o. oraz Witaj świecie! Sp. z o. o.

—————————————

Ponadto w ramach projektu :
– Cykl 5 otwartych spotkań pt. „Słupskie wieczory Startupowe”
W każdym ze spotkań wezmą udział ekspertki i eksperci z praktycznym doświadczeniem w różnych dziedzinach prowadzenia biznesu. Celem spotkań, organizowanych w nieformalnej atmosferze ? jest przekazanie wiedzy i doświadczeń dotyczących początkowych faz planowania i prowadzenia biznesu oraz umożliwienie nawiązania wartościowych kontaktów „na starcie”.

– Szkoła programowania Javascript
Intensywny, 80 godzinny kurs programowania w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się języków programowania aplikacji webowych. Do udziału w szkoleniu zaproszonych zostanie 15 osób. Zajęcia poprowadzą praktycy na co dzień realizujący projekty w firmach Witkac oraz Infocity.

– Konkurs na najlepszy pomysł na biznes – nagroda 3000 zł
Pomysły będą zbierane podczas spotkań, szkoły programowania oraz niezależnie (maile, spotkania) do końca listopada br. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Gali finałowej zaplanowanej na grudzień 2018 r.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy! 

Zgłoszenia oraz pytania o wydarzeniu proszę kierować na adres e-mail: startuj@witkac.pl lub telefonicznie: 515 864 944.