W październiku została zainaugurowana kampania społeczna „Siła Kobiet” skierowana do organizacji działających w sektorze pożytku publicznego. W imieniu organizatora – marki Vichy – serdecznie zapraszamy do udziału w programie, który daje szansę na pozyskanie mikrodotacji w wysokości 2000 zł lub dotacji w wysokości 20 000 zł.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.poczujswojasile.pl, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące inicjatywy, w tym regulamin określający warunki przystąpienia do programu.

„Siła Kobiet” to program społeczny skierowany do organizacji działających w sektorze pożytku publicznego. Jednym z warunków przyjęcia do programu jest to, by aplikująca organizacja powstała z inicjatywy kobiet i nadal była przez nią zarządzana lub współzarządzana. Szansę na pozyskanie dotacji mają te organizacje, które złożyły raport finansowy za 2016r., a także spełniają pozostałe wymogi regulaminu.

Organizacje mogą zgłaszać się do programu w ramach 3 kategorii: Kobiety dla Zdrowia (działalność związana m.in. z profilaktyką zdrowotną), Kobiety dla Biznesu (działalność związana z aktywizacją zawodową i propagowaniem przedsiębiorczości kobiet) i Kobiety dla Społeczeństwa (działalność związana z ekologią, sztuką czy równouprawnieniem).

Aby zgłosić swoją organizację do programu należy wejść na stronę www.poczujswojasile.pl, zapoznać się ze szczegółowym regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go do organizatorów nie później, niż do 30 listopada 2017 r.

W Jury programu zasiadają kobiety reprezentujące różne doświadczenia życiowe i różne postawy: Paulina Młynarska – przewodnicząca jury; Bianca-Beata Kotoro – psychoseksuolog, psychoonkolog, terapeuta i psycholog społeczny; Dr n. med. Beata Imko-Walczuk – lekarz dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej; Izabela Dembicka-Starska – Członkini zarządu Stowarzyszenia Klon/Jawor. Certyfikowana trenerka, prowadząca szkolenia dla NGO głównie z promocji i współpracy z mediami oraz Magdalena Kosińska – doświadczona mentorka i liderka biznesu w branżach FMCG i kosmetycznej. Wielbicielka Italii i dwójki swoich synów. Dyrektor marketingu marki Vichy.

Dodatkowe informacje o programie można także uzyskać droga mailową pod adresem zapytaj@lbrelations.pl lub pod numerem telefonu +22 839 99 70.