Drogie Organizacje Pozarządowe, w ramach projektu „POZARZĄDÓWKA+” współfinansowanego ze środków Miasta Słupska, Centrum Inicjatyw Obywatelskich i Fundacja Indygo w ostatnim tygodniu czerwca planują Festiwal Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej. 29 czerwca 2018 roku odbędzie się Finał Festiwalu, który zorganizujemy w Parku Kultury i Wypoczynku na terenie Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
 
W związku z organizacją Tygodnia poświęconego słupskim organizacjom, podobnie jak w poprzednich latach chcielibyśmy, żeby wszystkie organizacje ze Słupska od 25 do 30 czerwca zaprezentowały się mieszkańcom i mieszkankom naszego miasta.
 
W celu wspólnej promocji prosimy o nadsyłanie informacji na adres: indygo.slupsk@gmail.com, co Państwa organizacja chciałaby przygotować na FOPiES i w jakim terminie zrealizować swoje działanie. Prosimy nadsyłać informacje do 1.06.2018 roku, po tym terminie lista zostanie zamknięta celem przygotowania i rozpropagowania plakatu Festiwalu.
 
Jeśli będą mieli Państwo pytania lub sugestie dotyczące całego festiwalu i jego finału, zapraszamy serdecznie na spotkanie w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych 18 maja 2018 roku o godzinie 16:00