Centrum Inicjatyw Obywatelskich mieszkanki i mieszkańców Słupska do udziału w konkursie: Dziękujemy bohaterom. Pomagamy ich dzieciom. Konkurs ten łączy w sobie dwie ideę. Przede wszystkim Fundacja 4F pragnie podziękować pracownikom służby zdrowia za ich wielki wkład i poświęcenie w związku z pandemią koronawirusa. Organizacji pozarządowej zależy również na promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Zespalając te dwa cele powstał konkurs, w ramach którego 1000 młodych osób z całej Polski otrzyma karty podarunkowe 4F na zakup strojów sportowych o wartości 500 zł.
 
Do konkursu mogą zgłaszać się dzieci i młodzież uczęszczająca do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich, których rodzice lub opiekunowie pracują w służbie medycznej: jako lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, sanitariusze, salowe, rehabilitanci, fizjoterapeuci, diagności laboratoryjni, pracownicy administracyjni oraz inni przedstawiciele personelu medycznego. Spośród wszystkich aplikacji konkursowych zostanie wyłoniona najciekawsza odpowiedź na pytanie: ,,Dlaczego moja mama/mój tata/ mój opiekun jest bohaterem ?”.
 
Nabór do konkursu trwa do 06.09.2020 r. Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie konkursu. Wyłonienie laureatów nastąpi 15.09.2020 r. Nagrody w konkursie, czyli karty podarunkowe 4F będą przekazywane do 18.10.2020 r. Akcja jest organizowana przez Federację Funduszy Lokalnych w Polsce Fundację 4 F Pomaga.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia.
 
 
Szczegóły konkursu zostały opisane na stronie: https://dziekujemybohaterom.splashthat.com/